Darmowe zdjęcia do użytku komercyjnego. Złota dziesiątka

darmowe zdjęcia do stron internetowych

darmowe_banki_zdjecStrona internetowa bez zdjęć choćby miała najlepsze treści jest w gruncie rzeczy niepełnowartościowa. Wszyscy dobrze zdajemy sobie sprawę, że odpowiednia grafika sprawia, że treść staje się atrakcyjna, zaprasza do czytania i pozwala uatrakcyjnić samą witrynę. Już od teraz masz listę, która będzie towarzyszyć ci przy tworzeniu artykułów na stronę. Dobrej zabawy!

W tym wpisie przekażę wam złotą dziesiątkę, czyli 10 moim zdaniem najlepszych banków zdjęć z darmowymi zdjęciami do użytku komercyjnego. Wszystkie te zdjęcia udostępniane są na licencji CC0 czyli Creative Commons zero. 

Dziesięć najlepszych banków świetnej jakości zdjęć do nieograniczonego wykorzystania Click To Tweet

Zdjęcia mogą być wykorzystywane bez ograniczeń i bez umieszczania praw autorskich. W poniższym zestawieniu ująłem jedynie te banki, które mają dobrej jakości zdjęcia, są proste w obsłudze i łatwo poruszać się po witrynie.

Wyszedłem z założenia, że zamiast iść w ilość, to lepiej pójść w jakość. Przygotowałem więc najbardziej wartościowe banki. Zamiast 30, 50, 100 serwisów masz wyselekcjonowane 10 z których można łatwo, wygodnie i całkowicie darmowo, nawet w celach komercyjnych, pobierać zdjęcia. Takie było moje założenie, bo wiem z własnego doświadczenia, że nie ma czasu na szukanie w dziesiątkach serwisów. Lepiej koncentrować się tych najbardziej wybranych. Oto moja propozycja.

darmowebankizdjec

 1. https://picjumbo.com/
 2. https://unsplash.com/
 3. http://www.gratisography.com/
 4. http://www.splitshire.com/
 5. http://magdeleine.co/browse/
 6. http://kaboompics.com/
 7. http://snapwiresnaps.tumblr.com/
 8. http://www.lifeofpix.com/
 9. https://pixabay.com/
 10. http://www.morguefile.com/
Wygodne pobieranie darmowych zdjęć do komercyjnego wykorzystania Click To Tweet

A ty masz jakieś swoje ulubione banki z których regularnie korzystasz?

Ciekawy content? Podziel się już terazShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

About

Pasjonat marketingu internetowego i wordpressa. Interesuje się typografią, projektowaniem publikacji, psychologią, zasobami ludzkimi. Jego celem jest inspirowanie po to, by sprawić by inni spojrzeli na swoje sprawy z różnych perspektyw.

7 Comments

 1. Brakuje tam mojego ulubionego – Librestock. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Na jestrudo.pl tez mozna znalezc sporo zdjec.
  Jednak nigdy ich za wiele. Dziekuje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Czemu służy to pytanie?